3 שכבת PE ציפוי קו שחול

3 שכבת PE ציפוי קו שחול
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

תיאור הייצור

צ 'ינגדאו Huashida מכונות ושות' בע"מ על בסיס קליטת מתקדמים רעיונות וחדשניים, יש חקר ופיתח 3PEcoating קו הייצור. זה מציין את הכיוון של קו הייצור 3PE ציפוי עם ביצועים גבוהים.

ההרכב של 3 שכבת PE ציפוי קו הייצור
שלוש שכבת PE מבנה אנטיקורוזיבית כולל היתוך מלוכדות אפוקסי אבקת שכבת תחתית, פולימר שכבת ביניים דבק פוליאתילן השכבה העליונה. אבקת אפוקסי הוא סוג של ציפוי תרמוסטטי nontoxic, ויצרו את המשקל המולקולרי גבוה לחצות את ציפוי המבנה לאחר התמצקות, שמציעות, שמציעות אנטיקורוזיבית כימית טובה תכונות מכניות מולקולריות גבוהות. הפונקציה של שכבת אפוקסי אבקה התחתונה היא ליצור ציפוי רציפה, מתן מעולה התפרקות ההתנגדות קתודית. 3D 流程图 .jpg

הפונקציה של פולימר דבק הוא agglutinate אבקת אפוקסי לפני gelation, ו agglutinate השכבה העליונה פוליאתילן, המאחד את כל שלוש שכבות יחד. תהליך PE שלושה שכבת, עם ציפוי אבקת אפוקסי כמו השכבה התחתונה, מחייב ו bundling דרך פוליאתילן PE ו דבק, נעשה שימוש נרחב antororrosion של צינורות פלדה בבית ומחוץ לבית, וכן להחיל את צינור הנפט צינור גז, וכן באשר לאספקת הגז ולאספקת המים לשימוש אזרחי.

תהליכים טכנולוגיים
העלה צינורות → בורג צינורות מסוע → הסרת חלודה של חימום תדר ביניים → ציפוי אבקת אפוקסי → השכבה החיצונית של סולי פולי & ציפוי פוליאתילן → ספריי קירור → צינורות בורג מסוע → צינורות שחיקה, סוף סוף → לפרוק צינורות

תנאי נסיבות

מקום טֶמפֶּרָטוּרָה קיבולת ההתקנה חומר זמין
פנימי 0-30ºC כ 1650KW אבקת FBE


תנאי עבודה:

מקור כוח קיבולת התקנה צריכת מיחזור מי קירור
כ 1650kw 3 שלב 380v (-10%, + 5%) 50HZ ≤15ºC, 0.15-0.2Mpa, 0.5m3 / min

102APPLE_IMG_2051.jpg

6357376336910624131673254.jpg

Huashida מכונות, עם ניסיון מעל 14 שנים, הוא אחד מקצועי 3 שכבת PE ציפוי שחול קו היצרנים בסין. המציע את השירות מותאם אישית, אנו מברכים אותך בחום כדי לקבל את המוצרים מוסמכים גבוהה מהמפעל שלנו.
קירה