איכות גבוהה 3PE אנטי קורוזיה FBE ציפוי ספירלה קו הייצור

איכות גבוהה 3PE אנטי קורוזיה FBE ציפוי ספירלה קו הייצור
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

באיכות גבוהה 3PE אנטי קורוזיה FBE ציפוי קו הייצור ספירלה


3PE אנטי קורוזיה ציפוי קו הייצור, הוא שלוש PE נגד קורוזיה המבנה של קו ייצור אנטי קורוזיה צינור, טווח קוטר φ60 ~ φ1420, טווח עובי דופן של 2.5-18mm, השימוש של שלושה נגד קורוזיה. כלומר, שכבת אבקת אפוקסי (FBE> 100μm), השכבה השנייה של דבק (המודעה) 170 ~ 250μm, השכבה השלישית של פוליאתילן (PE) 2.5 ~ 3.7mm. שלושה חומרים לתוך אחד, וכן בשילוב הדוק עם היווצרות של צינור פלדה כדי ליצור ציפוי מעולה. זהו הנוכחי באיכות גבוהה שיטות אנטי קורוזיה, בדרך כלל לשפר את חיי השירות של 50 שנים, לא רק להאריך את התקופה של החלפת ציוד צינור תת קרקעי, אלא גם מאוד לחסוך את העלות, לחסוך משאבים עבור המדינה, לחסוך כסף עבור ארגונים לתמוך אקולוגית בת קיימא חזק!

IMG_0028 600.JPG

IMG_0029 600.JPG

רשימת ציוד

צינור פלדה בחוץ ירה פיצוץ קו פעולה דוקרני

לא.

תאור

כמות.

הֶעָרָה

1

קו תמסורת

/set


2

יריות מתנפצת

/set


3

אספן אבק ציקלון

/set


4

דופק מסנן אבק אספן

/set


5

מפוח רוח צנטריפוגלי

/set


6

ציוד לשטיפה חשמלית


/set


צינור פלדה מחוץ לספירלה 3PE קו הייצור

לא.

תאור

כמות.


1

מערכת העברת ציפויים

/set


2

מערכת חימום תדר בינוני

/set


3

מערכת ריסוס אפוקסי

/set


4

מייבש מזון אוטומטי

2sets


5

יחיד בורג יעילות גבוהה extruder SJ-65/30


/set


6

SJ-120/30 extruder

/set


7

חם להמיס שחול דבק למות בראש

/set


8

גיליון שחול PE למות בראש

/set


9

חם להמיס דבק / PE גיליון העיתונות המכשיר

/set


10

תרסיס נירוסטה אבקת החדר

/set


11

קירור מערכת ספריי מים

/set


מערכת פלטפורמה

לא.

תאור

כמות.


1

צינור פלדה למעלה פלטפורמת העומס

/set


2

הפחתת פלטפורמת המעבר

/set


3

מערכת אחסון הצינור הסתיימה

/set


4

מערכת הידראולית

3sets


מערכת גריסה

לא.

תאור

כמות.


1

PE grooving התקן

2sets


2

הידראולי הרמת צינור טרנר

2sets


3

ארון הפעלה

/set


קורוזיה עמיד צינור פלדה ניתן לחלק לשתי קטגוריות, פנים מרופדת אנטי קורוזיה צינור פלדה אנטי צינור קורוזיה פלדה. פנים מרופדת אנטי קורוזיה בעיקר בטון מליטה בטנה אנטי קורוזיה צינור פלדה יישום יותר, עלות נמוכה יותר, באמצעות ציפוי מרגמה מלט על צינור לשחק השפעה משמר. הקיר החיצוני אנטי קורוזיה צינור פלדה להחיל יותר 3PE אנטי קורוזיה צינור פלדה. טכנולוגיה נגד קורוזיה עם Huashida 3PE אנטי קורוזיה ציפוי קו ציפוי היא תהליך של הגנה על הקיר החיצוני או הקיר הפנימי של צינור פלדה כדי להגן על צינור עצמו. על צינור ישר התפר פלדה, צינור ספירלה צינורות אחרים ניתן לעבד. קו הייצור Huashida, הקמת מערכת אבטחת איכות קול, עבר הסמכה ISO9001: 2000, יישום של כל התהליך של בקרת איכות מעקב, איכות אמינה. לקוחות יכולים להבטיח.

640.webp (1).jpg

המתמחה בייצור של 3PE אנטי קורוזיה ציפוי קו הייצור 15 שנים, צ 'ינגדאו Huashida ושות' בע"מ כבר דבקות "אמינות הראשון, איכות הראשון" הפילוסופיה הארגונית ו "הלקוח הראשון, העסק המוסרי" מטרות עסקיות, ולשפר ללא הרף את איכות קווי הייצור ואת הרמה הטכנית. הלקוח לגבי הבעיה של חיי השירות, אנו עושים מאמצים רבים כדי לבצע מחקר, כדי להשיג פריצות דרך טכנולוגיות. החברה מחויבת לבניית מבוסס, מבוסס על הלקוח, מדע וטכנולוגיה כמבשר, עוסקים סוגים שונים של קו פלדה נגד קורוזיה צינור הייצור, לאחר מיוצרים ומכרו עשרות של 3PE אנטי קורוזיה קו הייצור, ב באותו הזמן להתחייב 3PE קורוזיה, 2PE אנטי קורוזיה, אפוקסי פחם אספלט נגד קורוזיה, אפוקסי אנטי קורוזיה, IPN8710 אנטי קורוזיה, וסוגים אחרים של קו ייצור צינור ולספק סט שלם של פתרונות. חברות דבקות "שירות המחלקה הראשונה, באיכות מעולה, מושלמת לאחר המכירה" עבור לקוחות חדשים וישנים כדי לפתור דאגות. ברוכים הבאים ללקוחות חדשים וישנים ייעוץ. לקוחות תקווה להקים שיתוף פעולה ארוך טווח ולהיות שותפות win-win, בכנות בברכה לקוחות!


Huashida מכונות, עם ניסיון מעל 14 שנים, הוא אחד מקצועי באיכות גבוהה 3PE אנטי קורוזיה ציפוי FBA ספירלה קו ייצור היצרנים בסין. המציע שירות מותאם אישית, אנו מברכים אותך בחום כדי לקבל את המוצרים מוסמכים גבוהה מהמפעל שלנו.
קירה